پست شده در خارجی

باتری ماشین جک اس ۵

باتری ماشین جک اس ۵ دارای ویژگی های خاص خود و ظرفیت آمپر مشخص شده است که در ادامه قصد داریم تمامی این موارد را برای شما بیان کنیم.

جک اس ۵ به عنوان یکی از خودروهای مدرن و شاسی بلند چینی به حساب می آید که در کشور ایران، شرکت کرمان موتور واردات این خودروها و مونتاژ آن را به عهده گرفته است. این خودرو در کوتاه ترین زمان ممکن توانست به عنوان یکی از شاسی بلند های با کیفیت و زیبا مورد تایید بسیاری از افراد قرار بگیرد.

قطعاً این خودرو نیز مانند سایر خودروهای دیگر قطعات ویژه و خاص خود را به دنبال دارد که در میان آنها باتری دارای اهمیت بسیار بالایی است. در ادامه قصد داریم در رابطه با باتری جک اس۵ مواردی را بیان کنیم، پس با ما همراه باشید.

مشخصات باتری ماشین جک اس ۵

باتری این ماشین از نوع ۱۲ ولت اتمی و ظرفیت آن نیز ۷۰ آمپر است که می‌تواند به راحتی تمام نیاز های اتومبیل را فراهم کند. در رابطه با ابعاد آن نیز باید بیان کنیم که به عنوان پایه بلند به حساب آمده که دارای ۲۵ سانتی متر طول و ۱۷ سانتیمتر و در نهایت نیز ۲۳ سانتیمتر ارتفاع به دنبال دارد.

همانطور که بیان کردیم ظرفیت باتری جک s۵ ۷۰ آمپر بوده اما در صورت احتیاج امکان بالا بردن ظرفیت و نصب ۸۰ آمپر نیز روی این خودرو وجود دارد. در صورتی که قصد داشته باشید روی ماشین خود از سیستم صوتی با آمپلی فایر و چراغ های زنون استفاده کنید قاعدتاً مصرف بیشتری نیز به دنبال دارند و با در نظر گرفتن این موضوع بهتر است از باتری های استفاده نمایید که ظرفیت آنها بیش از ۷۰ آمپر است.

باتری ماشین جک اس ۵ در کدام قسمت قرار گرفته؟

محل قرارگیری باتری جک اس ۵ در سمت چپ خودرو و دقیقا کنار موتور است.

کدام باتری برای جک اس ۵ مناسب است؟

لازم به ذکر است این نکته را نیز بیان کنیم که امکان استفاده از باتری های اسیدی برای جک s۵ نیز وجود دارد. البته این نوع از باتری ها دارای قیمت پایین تری نسبت به اتمی هستند.

اما باید دقت و وقت بیشتری برای مراقبت و نگهداری از آنها اختصاص دهید تا از این طریق مانع از به وجود آمدن برخی مشکل های خطرناک شوید. البته باتری های اسیدی از طول عمر کمتری نیز برخوردار هستند، با در نظر گرفتن مواردی که برای شما بیان کردیم توصیه ما این است که حتماً از باتری های اتمی برای جک اس۵ استفاده نمایید.

طول عمر باتری ماشین جک اس ۵ چقدر است؟

چنانچه از ماشین خود به صورت روزمره و برای انجام کارهای مختلف استفاده می‌کنید، باید بیان کنیم که طول عمر باتری حدوداً سه سال اسا. اما پیشنهاد می دهیم که حتماً به صورت دوره ای و در بازه های زمانی مناسب سلامت باتری را به طور کامل مورد بررسی و آزمایش قرار دهید.

سخن پایانی

همانطور که ملاحظه کردید در رابطه با باتری جک اس ۵ مواردی را در اختیار شما قرار دادیم. در پایان نیز باید به توضیح این موضوع بپردازیم تمامی قطعات خودرو از اهمیت بالایی برخوردار هستند و این موضوع شامل باتری آن نیز می شود. با توجه به حساسیت ‌های زیادی که این خودرو به دنبال دارد در هر شرایطی به شما پیشنهاد می دهیم که حتما از باتری مناسب با ظرفیت لازم استفاده نمایید. این نکته را نیز فراموش نکنید که مراجعه به یک نمایندگی شناخته شده و معتبر باید در اولویت شما قرار بگیرد و در صورت بی ‌توجهی به این موضوع ممکن است آسیب های زیادی به خودروی خود را وارد کنید.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *